Witamy na Naszej stronie!

Biuro rachunkowe kontynuuje rodzinna tradycję i działa nieprzerwanie od 1990 roku. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Certyfikatem Ministerstwa Finansów. Ponosimy pełną odpowiedzialność za ewentualne błędy popełnione z naszej strony (posiadamy ubezpieczenie OC)

Przedmiotem działalności firmy jest pełna obsługa księgowa firm, zarówno prowadzenie ksiąg rachunkowych, jak i książki przychodów i rozchodów oraz obsługa spraw kadrowo-płacowych i ZUS.

Biuro rachunkowe świadczy pełną obsługę i opiekę nad finansami i księgowością klienta. Doradzamy na etapie prowadzenia działalności, wystawiania dokumentów, zatrudniania pracowników, organizacji firmy, a także służymy jako przewodnik w gąszczu informacji.

Gwarantujemy, że państwa ewidencja księgowa, rozliczenia podatkowe i dokumentacja kadrowo-płacowa będzie prowadzona w sposób rzetelny i w zgodzie z obwiązującymi przepisami. Większość klientów jest związana z biurem od lat, choć wciąż przychodzą nowi, co najlepiej świadczy o jakości oferowanych przez nas usług.

zalety biura
tlo
kreska